• BIST 1.329
  • Altın 447,204
  • Dolar 7,8115
  • Euro 9,3377
  • İstanbul 6 °C
  • Ankara -1 °C

FUTSAL ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

FUTSAL ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU
Ataşehir Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkılarıyla gerçekleşen “Kaymakamlık Kupası Futsal Turnuvası”nda başarılı takımlar belli oldu.

Ataşehir Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkılarıyla gerçekleşen “Kaymakamlık Kupası Futsal Turnuvası”nda başarılı takımlar belli oldu.
Okullardaki spor kültürü ile etkinliklerini yaygınlaştırmak ve geliştirmek amacıyla hazırlanan Futsal Turnuvası, Kayışdağı Mahallesi Celal Yardımcı Ortaokulu Spor Salonu’nda okul takımlarının yoğun katılımı ile yapıldı.
Futsal Turnuvasına; Genç kızlar kategorisinde 7, Genç Erkekler kategorisinde 15, Küçük Erkek kategorisinde 14, Yıldız Kız kategorisinde 6, Yıldız Erkek kategorisinde 16 olmak üzere toplam 58 okul takımı katıldı.
Turnuvanın ödül töreninde Genç Kız kategorisinde birinci olan Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine madalya ve kupaları Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman tarafından verildi. 
İkinci olan Ataşehir Rotary Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri madalyalarını Ataşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Seyfi Güneysu’nun elinden aldılar.
Üçüncü gelen Dr. Nurettin Erk ve Perihan Erk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri de madalyalarını Ataşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Volkan Aslan’dan aldılar.
 Turnuvada dereceye giren takımlar
Genç Kız Kategorisinde:                                                                                                                
1.Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                            
2. Atasehir Rotary Çok Programlı Anadolu Lisesi                                                        
3. Dr. Nureddin Erk Perihan Erk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                        
4. Mehmet Rauf Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                     
 Genç Erkek Kategorisinde:
1.Dr.Nureddin Erk Perihan Erk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2.Remzi Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3.Mehmet Rauf Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
4.Nuri Cıngıllıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
 Küçük Erkekler Kategorisinde:
1.TEB Ataşehir Ortaokulu                 
2.Hasan Leyli Ortaokulu       
3.Sait Cordan Ortaokulu  
4.Mustafa Öncel Ortaokulu              
 Yıldız Erkekler Kategorisinde:
1.Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu
2.Şehit Öğretmen Mehmet Fidan O.O
3.TEB Ataşehir Ortaokulu
4.Sosyal Meskenler Ortaokulu
 Yıldız Kızlar Kategorisinde:
1.TEB Ataşehir Ortaokulu
2.Hasan Leyli Ortaokulu
3.Mustafa Öncel Ortaokulu
4.Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu

23untitled-1.jpg

Bu haber toplam 1879 defa okunmuştur
https://www.facebook.com/bogazicihaber4
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
    Diğer Haberler
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Boğaziçi Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Haber Scripti: CM Bilişim