HACIOSMANOĞLU A TAKIMINI ACIKLADI

HACIOSMANOĞLU A TAKIMINI ACIKLADI
05-06 -2015 Aralık tarihlerinde yapılacak olan Trabzonspor Olağan Genel Kongresinde tekrar Başkan adayı olan İbrahim Hacıosmanoğlu 19 Mayıs Spor salonunda yönetim kurulu listesini basına tanıttı.

05-06 -2015 Aralık tarihlerinde yapılacak olan Trabzonspor Olağan Genel Kongresinde tekrar Başkan adayı olan İbrahim Hacıosmanoğlu 19 Mayıs Spor salonunda yönetim kurulu listesini basına tanıttı.
"Namusumuza nasıl sadakat ile bağlıysak Trabzonspor’a da aynı sadakatle bağlıyız.
"Namusumuza nasıl sadakat ile bağlıysak Trabzonspor sevdalılarına da aynı sadakatle bağlıyız. Böyle bir kutsal görevi bize veren Trabzonspor sevdalılarının sorumluluğu üzerine çökmüştü. Seçildiğimiz günden itibaren hem değişimi hem de sportif başarıyı yakalamak için var gücümüzle çalıştık. Zor şartlarda göreve başlamıştık. Allah nasip etti. Bu sorumluluğun altından kalktık. Altyapı hamlesini başlattık ne yazık ki alt yapı oyuncuları ile beklediğimiz şekilde çalışamayacağımızı söylediler. Bizde rotamızı değiştirdik. Biz hiç başarılıyız demedik. Trabzonspor tarihinde ilk defa UEFA Avrupa liginde gruplardan çıktı. Zorluklarımız vardı. Zorlukları aşmak için uğraştık. Burada başkan olduktan sonra bir süreç yaşandı beklide biz başkan olduğumuz için oldu. Sürenin uzatılmasını biz istemedik. Divan kurulu öneriyi getirdi. Böyle olmasına rağmen kulübü mahkeme kapılarına taşıyarak son aylarda kulübü çalışamaz hale getirdiler.
Hem Sportif manada hem ekonomik manada çökmüş bir Trabzonspor’u ne yapacaksınız. Bırakın rahat çalışalım aralıkta kongreye gidelim delege kimi seçerse o devam etsin. Hacıosmanoğlu gitsin diye bu duruma sokmanın manası ne?
Sustuk neden sustunuz, sizi susturanlar mı var dediler. Konuştuk kavga işle bir yere varamazsınız dediler. Sisteme karşı bize uğrattıkları haksızlığın karşılığını alması gerekenler hukuk karşısında alacak. Mevcut federasyona arkadaşlarımızı koyduk. Şampiyonluğa giderken engellemesinler diye. Bu kararlar kolay kararlar değildir. Şahsınızı düşünüyorsanız kolay verirsiniz ama Trabzonspor’u düşünüyorsanız kolay veremezsiniz. " 

İşte İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Listesi!
Fahrettin Çebi, Sefer Kapucuoğlu, Nevzat Kaya, Resul Kalkan, İbrahim Coşkuner, Kadem Çakıroğlu, Köksal Güney, Necip Sevinç, Ömer Yeşilyurt, Mehmet Karaoğlu, Hakan Gedikli, Ali Haydar Baş, Mehmet Terzi, Fazlı Çilingir, Muammer Şahin, Göksel Günal, İrfan Altunel, Lokman Sadıklar, Ali Uzunay.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir